Aktualności

AKTYWNA SOBOTA- Szkolna Liga Rowerowa
 
12 czerwca uczennice naszej szkoły aktywnie i z sukcesami uczestniczyły w III Szkolnej Lidze Rowerowej ze św. Janem Pawłem”
Julka z klasy 7a i Tajra z klasy 6a znakomicie poradziły sobie z pokonaniem trasy rowerowej.
W swoich kategoriach wiekowych:
 
Tajra zajęła I miejsce🥇🚴‍♀️
 
Julka zajęła III miejsce🥉🚴‍♀️
 
       
 
 
 
GRATULUJEMY!!!

Miło nam poinformować, że uczennica kl. VII b, Monika Spodniewska, została potrójną laureatką konkursów wojewódzkich organizowanych przez LSCDN w Chełmie: “Lapbook jako kreatywna prezentacja wiedzy z przedmiotów matematyczno – przyrodniczych”, matematyczno – fotograficznego “Matematyka oczami ucznia”, przyrodniczo – fotograficznego “Las na przedwiośniu”.
 
 
     
 
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 

Pani Aneta Śmigasiewicz wraz z Samorządem Szkolnym ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmie podjęła wyzwanie w ramach akcji „Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami”.
Dziękujemy Pani Ewie Stawarek za nominację. Wyzwanie zostało przyjęte, a teraz czas na kolejne nominacje!
Serdecznie zapraszamy Panią Renatę Ligaj wraz z klasą I ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmie
Celem akcji jest poszerzanie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.
Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni?
To bardzo proste.
Wystarczy:
1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.
3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com
Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).
4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
6. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin.
Trzymamy kciuki za nominowane osoby i życzymy powodzenia!

 


Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej  Wojewódzkiego Konkursu Literacko – Plastycznego „Dzielę się dobrem i miłością z drugim człowiekiem”

ProtokółBiblioteka publiczna w Chełmie

Zapraszamy uczniów klasy ósmej do zapoznania się z z ofertą edukacyjną szkół średnich w ramach Wirtualnej Giełdy Szkół na stronie Biblioteki Pedagogicznej. Link poniżej.

https://www.bpchelm.pl/gielda-szkol


Z okazji święta zakochanych w naszej szkole odbył się konkurs na najciekawszą Walentynkę Zadaniem uczestników było samodzielne wykonanie kartki i zamieszczenie życzeń. W zmaganiach udział wzięli chętni uczniowie z klasy II i III. Oto wyniki!!!
Klasa II:
I miejsce – Nikola K.
II miejsce- Zuzia K., Malwina K.
III miejsce – Leila D.

Klasa III
I miejsce – Adam C.
II miejsce- Jakub P.
III miejsce – Sandra Ł.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy i gratulujemy.


Galeria


Klasa I upamiętniła szczęśliwy powrót do szkoły. Radości nie było końca! Trudno uwierzyć, że aż tak się za sobą się stęskniliśmy.

Powrót klas 1-3
Powrót klas 1-3

Zimowe szaleństwa. Tak bawi się klasa 2.


ŻYCZENIA DLA BABCI I DZIADKA OD WNUKÓW Z KLASY I

“Chwila wspomnień i kolorów – Nasze Babcie i nasi Dziadkowie” Uczniowie klasy I namalowali barwne portrety swoich babć i dziadków.


ŻYCZENIA DLA BABCI I DZIADKA OD WNUKÓW Z KLASY Z II


ŻYCZENIA DLA BABCI I DZIADKA OD WNUKÓW Z KLASY Z III


OGÓLNOPOLSKI SUKCES SPORTOWY JULKI!!!

Miło nam poinformować, że JULIA uczennica klasy 7 w dniu wczorajszym reprezentowała nasza szkołę, miasto i klub sportowy Agros Chełm w V Halowych Ogólnopolskich Zawodach Czwartków LA w Spale. W biegu na 600m Julka zajęła wysokie 8 miejsce.

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

Julka z medalem